אודות חברת JET SURF וחברת MSR

גלשן ה- Jetsurf הינו גלשן ממונע איכותי וייחודו משאר הגלשנים הנמצאים בשוק, בא לידי ביטוי בגודלו, משקלו ועוצמתו.
הגלשן החדשני, שיוצר על ידי החברה הצ'כית "מנועי MSR", פותח תוך שימוש בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טכנולוגיית הייצור ותוך שימוש בחומרים וברכיבים הטובים ביותר המיוצרים כיום באיחוד האירופאי.

הרעיון של גלשן ממונע קיים כבר במשך מספר שנים והובא לידי מימוש וביצוע בזכות חבירתם של המפתחים – מרטין סולה, טאדג' סטרק וספינק ברוס, שהצליחו לשלב את הידע והמומחיות שלהם בתחומים כמו מנועי בעירה, הידרו-דינמיקה, חומרים מרוכבים והנדסת חשמל.
Jetsurf Israel, שנוסדה בשנת 2013, משמשת כיבואנית הבלעדית לגלשנים מסוג זה לארץ.

תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, צמצמו מהנדסים את המשקל הכולל של הגלשנים ואביזריהם לכ- 18.5 ק"ג. אורך הגלשן הוא 180 ס"מ, רוחבו 60 ס"מ ונפח המנוע הינו 100 סמ"ק/90 סמ"ק.

הגלשנים שנוצרו על ידי Jetsurf, הינם כלי הרכב ממונעי המים היחידים עם האפשרות להיות מועברים בקלות ע"י כל אדם וכל כלי תחבורה. דבר המאפשר לכל משתמשי גלשני ה-Jetsurf לטייל עמו בקלות ברחבי העולם – תכונה ייחודית בהשוואה לכלי רכב ממונעים אחרים.

הגלשנים פותחו עם תשומת לב מרבית לנושא איכות הסביבה ועברו אישור לפליטת הרעש ואישור להשתמש במנוע בעירה פנימי, שעומד בסטנדרטים של אנרגיה ירוקה ובכל המגבלות של פליטת כלי רכב. המנוע וכל חלקיו מאושרים ע"י הנציבות האירופאית וקיבל את האישור של האיחוד האירופאית.

השותפים העסקיים שלנו