מגוון מדהים של ספורט ימי בתל אביב

תל אביב היא עיר שמעודדת נהנתנות ופעלתנות, ובנוסף מציעה רצועת חוף ארוכה ואטרקטיבית. כשמחברים את כל אלה יחד מקבלים את אחת מאופציות הבילוי המלהיבות – ספורט ימי אקסטרימי. החיבור של ספורט, אקסטרים ומים מספק לתל אביבים, ולרבים שמגיעים לעיר, פעילות גופנית, חיבור למים ובעיקר הרבה אדרנלין. האפשרויות רבות ומגוונות, והנה 4 מהבולטות והמקפיצות שבהן:

אקסטרים ספורט ימי

 אקסטרים ספורט ימי בטן-גב נינוח ורביצה עצלה על החול החם הם דרך לא רעה בכלל ליהנות מהים – אבל הרבה יותר כיף להיכנס למים, ועוד יותר מלהיב לבצע פעילות ספורט אקסטרימית בים. אקסטרים ספורט ימי הוא חוויה מושלמת: ים, שמש, גלים, אדרנלין, התלהבות, אתגר ובעיקר חיוך שלא יורד מהפנים גם הרבה אחרי שיוצאים מהמים! קרייזי […]

אקסטרים ספורט

אקסטרים ספורט   צריך להודות: החיים ארוכים, אפילו מאוד, ומי שלא מייצר לעצמו ריגושים מלהיבים וחוויות חדשות פשוט נשחק עקב השגרה ולא באמת ממצה את החיים. אחת הדרכים היותר מהנות לחוות חוויות חדשות ולהרגיש את האדרנלין זורם בשצף בכל תא ותא בגופנו היא ספורט אקסטרים.

ספורט ימי בתל אביב

ספורט ימי בתל אביב תל אביב היא אחד המקומות היותר כיפיים בעולם. העיר היפה מציעה אטרקציות רבות, ובפרט קילומטרים רבים של חופי ים מטופחים, שמהווים לוקיישן מעולה לכל סוגי הפעילויות – מרביצה נינוחה על החול החמים, דרך המטקות הממכרות ועד לספורט אקסטרימי מזרים אדרנלין ומייצר ריגושים מלהיבים (וממכר אף הוא).

חוף אכזיב

ישראל אולי מדינה קטנה אבל גם כך יש בה כמה וכמה חופים מופלאים, הן לרחצה והן לגלישה, ואחד היפים שבהם הוא חוף אכזיב שמצפון לנהריה.

גלישת גלים

גלישה על גבי גלים היא אחת ההנאות הגדולות ביותר שאנחנו יכולים לפרגן לעצמנו, בזכות החיבור הייחודי בין ים, חופש, חיבור לטבע, תנועה, אתגר, אדרנלין ופעילות ספורטיבית. בנוסף מדובר גם בענף ספורט לכל דבר, שייתכן כי אף יהפוך לחלק מאולימפיאדת טוקיו 2020.

חוף פלמחים

חוף פלמחים הוא אחד מרצועות החוף הייחודיות בארץ, ואין פלא שכמעט בכל ימות השנה תמצאו בו מטיילים, רוחצים, משתזפים וכמובן גולשים.

חוף בית ינאי

חוף בית ינאי הינו אחד המקומות האופטימליים לגלישה בזכות רצועה באורך 3 ק"מ נקייה מסלעים ואשר מתאפיינת בתנאים אופטימליים לחובבי הרכיבה על הגלים. חלק מהחוף מוקדש אך ורק לגלישה, ואין פלא כי מכל רחבי הארץ מגיעים לחוף שבין מושב בית ינאי לבין מכמורת גולשים מתחילים ומנוסים גם יחד, וכולם נהנים מחוויה מענגת במיוחד.

חוף הצוק

חוף הצוק הוא אחד החופים התל אביביים היותר מתאימים לגלישה, והוא מושך אליו בעיקר גולשים בתחילת דרכם. בנוסף תמצאו בו אטרקציות רבות וכמו כן הוא מהווה חלק מרצועת חוף מטופחת להפליא ושקטה יחסית, כך שבאופן כללי מדובר במקום שכדאי לפקוד.

גלישה לפני עלות השמש

גלישת גלים היא חוויה מענגת במיוחד ומעצימה עד מאוד, כך שאין פלא כי רבים מבין המתחילים לגלוש מתמכרים לתחושות שמייצרת פעילות ספורטיבית זו. ואיך אפשר לדעת אם מישהו מכור לגלישה? אם הוא מתעורר מוקדם בבוקר, מאוד מוקדם – הרבה לפני שהשמש מתחילה אפילו לחשוב על לזרוח – ויוצא מהבית גם כשקר, ואפילו כשקפוא, רק כדי […]

גאות ושפל וגלישה

ההנאה מגלישת גלים בכל זמן נתון מושפעת מגורמים רבים – אחד מהם הוא מחזורי הגאות והשפל שמאפיינים כל חוף וחוף. חשוב להדגיש: ישנם חופים שבהם תנאי גלישה אופטימליים מתפתחים בזמן גאות וישנם חופים שבהם כדאי לגלוש דווקא בזמן שפל. בנוסף ישנם הבדלים בין החופים השונים מבחינת עוצמות הגאות והשפל, כשבחופי האוקיינוסים ישנם הבדלים משמעותיים בין […]

התנאים האולטימטיביים לגלישה

גלישת גלים מעניקה לכל מי שעוסק בכך חוויות מלהיבות, ומהווה גם פעילות ספורטיבית מעצימה, אבל כדי שאפשר יהיה ליהנות מהחוויה נדרשים תנאים מתאימים – ולמעשה מרכיב בלתי נפרד מההנאה הוא לדעת שישנם תנאים אולטימטיביים לגלישה או להגיע לחוף "שלכם" ולהבין שעכשיו כל המרכיבים שיוצרים גלים מושלמים קיימים – וכמובן לרוץ למים, לגלוש ולהתמלא סיפוק ואושר. […]